Web Tasarımı Ankara

Hizmetlerimiz

0 +
0 +

Lovemark’ın Yetenekleri

Bir ajansın yetenekleri çalıştığı markalara, çalıştığı markaların etkisi ise tüm ülkeye etki eder. 

Nasıl mı? Gelin şimdi size biraz bu konudan bahsedelim.

Yani bizler bir şirket için yeni bir marka oluştururken , web sitesi tasarlarken, sosyal medya sayfalarını yönetirken, kurumsal kimlik elemanlarını tasarlar ve tamamlarken, logo belirlerken, markanın kişiliğini yansıtacak fontu belirlerken bu yeteneklerimizin ne denli değerli olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin daha fazla güçlü marka yetiştirdiği bir çağı oluşturabileceğimize inanıyoruz.

Marka Oluşturmak

Bir marka oluştururken güçlü istatiksel bilgiye, nitelikli deneyime ve diğer markalardan daha etkili bir tecrübe birikimine ihtiyaç vardır. Markanın bulunduğu sektörde kaplayacağı Pazar alanını düşünmenin yanında, olabildiğince geniş bir vizyonla, markanın tüm gelişim alanlarının düşünülmesi gerekebilir. 

Logo Tasarlamak

Logo bir markanın ruhunun en konsantre halidir. Markanın hedef kitlesi üzerinde yaratacağı etkinin, bundan sonraki yaşam süresi boyunca girişimcisine yaptıracağı reklam harcamalarının az ya da çok olacağını belirleyen ana faktördür. 

Web Sayfasını Kurmak

Bir markanın ismi ve logosu saptandıktan sonra atılacak adım web sitesini kurmaktır. Varsa sektöre yön veren vermekte olan rakiplerin web siteleri analiz edilir. Söz konusu bu web sitelerinin güçlü ve zayıf yönleri belirlenir.

Sosyal Medya Hesaplarını Yönetmek

Marka adı, logosu ve web sitesi hazır hale getirilen markanın bir eksiği daha var. Sosyal medya… Bu alan, markanın daha az maliyetle daha güçlü şekilde marka bilinirliğini arttırmasına, kendisine kitle oluşturmasına ve kısa zaman içerisinde potansiyel kitlesini dijital verilerle tanımasını sağlar.

Kurumsal Kimlik Elemanları

Marka adı, logosu, web sitesi ve sosyal medyası hazır hale getirilerek dijital alanda güçlendirilen marka, son olarak geleneksel reklam mecralarında da kuvvetlendirilir.

Prodüksiyon Hizmetleri

Tanıtım ve reklam filmleriyle markanızı görsel materyallerle zenginleştirerek güçlü hale getirmek önemlidir.

Lovemark, markaları zirveye

taşımak konusunda yeteneklidir.

Planlama

Tasarım

Yayın

Hayallerinizi harekete geçirelim mi ?

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?